DJ Maniek - Księga Gości

Kliknij tutaj, żeby dodać wpis

12.08.2013 - 20:46 - Joanna i Krzysztof

Bardzo dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela. Jak impreza to tylko z takim DJ!!!! Goście zachwyceni bawili się rewelacyjnie. Jeszcze na poprawinach skandowali " DJ MANIEK, DJ MANIEK" Jeszcze raz z całych serduch dziękujemy!!!!

05.08.2013 - 23:45 - Agnieszka i Dawid

NAJLEPSZY DJ NA ŚWIECIE!!!!!!
Nasze wesele dzięki Niemu było wspaniałe! Wszyscy goście się świetnie bawili i codziennie powtarzają, że było cudownie! Muzyka dopasowana do każdego!
POLECAMY! POLECAMY! POLECAMY! !!!!!!!! :-)

10.07.2013 - 20:46 - Anna

DJ Maniek grał na poprawinach u mojego brata i od pierwszej zagranej nutki wiedziałam, że będzie to niezapomniana zabawa. Pan Mariusz swoją osobą oraz muzyką zachwycił wszystkich gości, porwał do tańca wszystkie pokolenia. Ktoś kiedyś powiedział: „Żeby być dobrym DJ trzeba być dobrym człowiekiem” i tu się całkowicie to sprawdza. DJ Maniek kocha muzykę i kocha to, co robi – widać to od pierwszego momentu. Z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że DJ Maniek jest najlepszym DJ, jakiego w życiu słyszałam. Tak, więc jeśli macie ochotę na dobrą zabawę to tylko, z DJ Mańkiem – gorąco polecam! Panie Mariuszu do usłyszenia w lipcu na zabawie imieninowej.

21.06.2013 - 12:11 - Angelika

DJ MANIEK grał na mojej osiemnastce w restauracji SKY PIZZA w Poznaniu. Impreza bardzo udana, wszyscy mega zadowoleni, oprawa muzyczna perfekcyjnie dopasowana do szalejących na parkiecie gości. Lepiej trafić nie mogłam!
Dj Maniek to profesjonalista ,  widać, że kocha to co robi i wkłada w to całe serce.
Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jego usług.
Naprawdę polecam, bo jeśli impreza to tylko z MAŃKIEM! :D

e-mail

21.05.2013 - 21:27 - Ania i Przemek

DJ MANIEK grał na naszym weselu i to był strzał w 10. Ten człowiek ma coś takiego w sobie co sprawia że zabawa jest genialna idealnie dopasowuje się do bawiących się spełnił każdą naszą zachciankę a co więcej okazało się że znalazł mojej mamie i od razu na weselu zgrał na płytę piosenkę której szukała od wielu lat. Jeśli udana zabawa to tylko z nim Tak stwierdzili również wszyscy nasi goście nawet Ci sceptycznie podchodzący do opcji DJ na weselu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i na pewno jeszcze skorzystamy z jego usług :)

11.03.2013 - 23:32 - Zdzisław

Super zabawa, wytańczyłem się za wszystkie czasy, no i ta muzyka, jak na tak zróżnicowane towarzystwo, to naprawdę trafiał w gusta wszystkich. Kawał dobrej, profesjonalnej roboty. Następny bal karnawałowy w naszej firmie na pewno z DJ-em Mańkiem. Jeszcze teraz współpracownicy miło Pana wspominają. Pozdrawiamy Panie Mariuszu.

e-mail

14.12.2012 - 11:55 - Paulina

Jeżeli DJ na imprezie to tylko DJ Maniek! :) Idealnie dopasował muzykę na mojej 18-tce, dzięki temu bawiła się zarówno starszyzna jak i młodzi. Ma świetny kontakt z gośćmi, nie miał problemów, by puszczać zamawiane piosenki. To prawdziwy profesjonalista i widać, że kocha to, co robi. Po prostu jestem na TAK :)

e-mail

26.11.2012 - 10:15 - Magdalena

DJ Maniek grał u nas na zabawie andrzejkowej zabawa super już od pierwszego kawałka pełen parkiet i tak aż do 4 nad ranem bardzo polecamy!

16.09.2012 - 14:03 - Maja i Marcin

Dziękujemy za swietną oprawę naszej uroczystości. Dj Maniek to prawdziwy profesjonalista. Świetna muzyka, czego najlepszym dowodem byli zadowoleni goście. Polecam.

30.08.2010 - 17:55 - Kasia

DJ'a Mańka znalazłam drogą losową w Internecie i muszę z wielkim ​zadowoleniem powiedzieć, że lepiej nie mogłam trafić. Zagrał ​rewelacyjnie na czterdziestych urodzinach mojego męża. Wszyscy​goście się wytańczyli za wszystkie czasy. Było czadowo! do tego DJ​ Maniek spisał się bardzo dobrze w roli wodzireja.
Szef lokalu ​wziął na Pana namiary ;) Jeszcze raz dziękujemy serdecznie!

[1] [2] [3] [4] [5]


..:: admin login ::..