DJ Maniek - Księga Gości

Kliknij tutaj, żeby dodać wpis

21.05.2013 - 21:27 - Ania i Przemek

DJ MANIEK grał na naszym weselu i to był strzał w 10. Ten człowiek ma coś takiego w sobie co sprawia że zabawa jest genialna idealnie dopasowuje się do bawiących się spełnił każdą naszą zachciankę a co więcej okazało się że znalazł mojej mamie i od razu na weselu zgrał na płytę piosenkę której szukała od wielu lat. Jeśli udana zabawa to tylko z nim Tak stwierdzili również wszyscy nasi goście nawet Ci sceptycznie podchodzący do opcji DJ na weselu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i na pewno jeszcze skorzystamy z jego usług :)

11.03.2013 - 23:32 - Zdzisław

Super zabawa, wytańczyłem się za wszystkie czasy, no i ta muzyka, jak na tak zróżnicowane towarzystwo, to naprawdę trafiał w gusta wszystkich. Kawał dobrej, profesjonalnej roboty. Następny bal karnawałowy w naszej firmie na pewno z DJ-em Mańkiem. Jeszcze teraz współpracownicy miło Pana wspominają. Pozdrawiamy Panie Mariuszu.

e-mail

14.12.2012 - 11:55 - Paulina

Jeżeli DJ na imprezie to tylko DJ Maniek! :) Idealnie dopasował muzykę na mojej 18-tce, dzięki temu bawiła się zarówno starszyzna jak i młodzi. Ma świetny kontakt z gośćmi, nie miał problemów, by puszczać zamawiane piosenki. To prawdziwy profesjonalista i widać, że kocha to, co robi. Po prostu jestem na TAK :)

e-mail

26.11.2012 - 10:15 - Magdalena

DJ Maniek grał u nas na zabawie andrzejkowej zabawa super już od pierwszego kawałka pełen parkiet i tak aż do 4 nad ranem bardzo polecamy!

16.09.2012 - 14:03 - Maja i Marcin

Dziękujemy za swietną oprawę naszej uroczystości. Dj Maniek to prawdziwy profesjonalista. Świetna muzyka, czego najlepszym dowodem byli zadowoleni goście. Polecam.

30.08.2010 - 17:55 - Kasia

DJ'a Mańka znalazłam drogą losową w Internecie i muszę z wielkim ​zadowoleniem powiedzieć, że lepiej nie mogłam trafić. Zagrał ​rewelacyjnie na czterdziestych urodzinach mojego męża. Wszyscy​goście się wytańczyli za wszystkie czasy. Było czadowo! do tego DJ​ Maniek spisał się bardzo dobrze w roli wodzireja.
Szef lokalu ​wziął na Pana namiary ;) Jeszcze raz dziękujemy serdecznie!

[1] [2] [3] [4] [5]


..:: admin login ::..